پیوتک

در حال حاضر شرکت نو اندیشان پرواز الکترونیک (پیوتک) با بهره مندی از نیروهای متفکر و جوان و هم چنین تحلیل نیازهای روز در بازار فناوری و تکنولوژی، تبدیل به یک شرکت چند منظوره در حوزه های اکترونیک، رباتیک و IOT گردیده است.

پیوتک امیدوار است در آینده ای نه چندان دور علاوه بر گسترش فعالیت ها، پژوهشها، اختراعات و نوآوری ها ، به کانونی جهت جذب، تربیت و به کارگیری نیروهای خلاق و جوان گردد.

 

روند پیش رفت پیوتک

 • ۱۳۹۰

  شروع کار تیمی

  در حوزه طراحی و ساخت روباتهای مین یاب، انسان نما و روباتهای پرنده شروع به کار کرد و ضمن حضوردر مسابقات معتبر کشوری و بین المللی، موفق به اخذ مقامهای قابل توجهی در این مسابقات گردید.

 • ۱۳۹۳

  حوزه پهپاد

  در حوزه طراحی و تولید پهپادهای نظامی، این شرکت موفق به ساخت نمونه آزمایشی به سفارش یکی از یگان های نظامی گردید. از این پهپاد علاوه بر قابلیت نصب سلاح، می توان در نمونه برداری از مناطق آلوده به مواد شیمیایی و همچنین جنگ های شهری، ماموریت های شناسایی رخدادهای بلایای طبیعی نیز استفاده کرد.

 • ۱۳۹۴

  ورود به حوزه الکترونیک

  با توجه به توسعه خدمات و پژوهشهای خود در حوزه رباتیک و الکترونیک، وارد عرصه اینترنت اشیاء (IOT) گردید و در این راستا نیز موفق به تولید قطعات و طراحی و پیاده سازی پروژه های موفقی از جمله "کولر آبی هوشمند" گردید که مانند کولرهای گازی مجهز به حسگر دما، حسگر رطوبت، قابلیت زمان بندی و از همه مهمتر مجهز به نرم افزار اندروید جهت کنترل از راه دور می باشد.

 • ۱۳۹۶

  ساخت نمونه های اولیه

  این مجموعه در حوزه IOT و جهت ارائه خدمات شهروندی، برای اولین بار در کشور موفق به طراحی، تولید و پیاده سازی پروژه" گویاسازی تقاطع" با دست توانمند نیروهای خبره و جوان و به صورت کاملا بومی گردید. این پروژه به سفارش معاونت ترافیک شهرداری زنجان جهت سهولت تردد شهروندان روشن دل در سطح شهر طراحی و پیاده سازی گردید.

تیم اصلی پیوتک

چشم انداز پیوتک

شرکت نواندیشان پرواز الکترونیک به عنوان یکی از شرکت های پیش رو و نوآور در زمینه ساخت و طراحی پروژه های IOT ، ماموریت های اصلی خود را در قالب  چشم اندازهای زیر  تعریف کرده و پیش خواهد برد:

۰۳ .
افزایش بار علمی و عملی مجموعه جهت توسعه توانمندی در راستای بومی سازی محصولات

۰۲ .
ارتقاء سطح علوم کاربردی و قدرت عملی جوانان علاقه مند و توانمند

۰۱
بررسی، تحلیل و تمرکز برنیازهای روز و نوین در حوزه الکترونیک IOT

 

 

 

۰۶ .

ایجاد یک محیط کاری مناسب و مشوق خلاقیت و نوآوری برای پرسنل و علاقه مندان به این حوزه

۰۵ .

تمرکز بر تعهدات و مسئولیت­ های علمی و تلاش جهت تبیین و تحقق روز افزون اهداف اجتماعی ، اخلاقی و بشر دوستانه

۰۴ .
تمرکز و پژوهش های مضاعف جهت نیازسنجی و برطرف کردن مشکلات شهروندان و از همه مهمتر اقشار نیازمند حمایت  وآسیب پذیر(از جمله معلولین ذهنی، جسمی و سالمندان)

پیوتک، برای بجا آوردن این ماموریت ها و تحقق اهداف مذکور عمیقابه تلاش بی وقفه، پژوهش کارآمد و هم چنین ارزش­های اخلاقی و انسانی متعهد بوده و برای به انجام رساندن آنها لحظه ­ای از تلاش فروگذار نخواهد بود.

آیا در باره نحوه خدمات ما سوالی دارید؟